Next Private doet bod op resterende aandelen Altice Europe

News General Europe 25 NOV 2020
Next Private doet bod op resterende aandelen Altice Europe

Patrick Drahi's holding Next Private heeft een openbare bod gedaan om Altice Europe over te nemen. Zoals aangekondigd in september, biedt hij EUR 4,11 per aandeel aan om minderheidsaandeelhouders uit te kopen en het bedrijf van de beurs te halen. Het bod loopt tot 21 januari, met een buitengewone aandeelhoudersvergadering gepland voor 7 januari om het bod te bespreken.

De raad van bestuur van Altice heeft zijn steun gegeven aan het bod, na evaluatie door de onafhankelijke bestuurders. De prijs vertegenwoordigt een premie van 23,8 procent op de aandelenkoers op de dag voordat het biedintentie voor het eerst werd aangekondigd in september en 16,5 procent op de 180-daagse gemiddelde koers voorafgaand aan de aankondiging.

Drahi's holding Next Alt heeft al 77,6 procent van de aandelen van het bedrijf in handen. Altice zei dat het schrappen van de notering kosten zou besparen, het zou helpen om zich meer te concentreren op de langetermijnstrategie, de negatieve schommelingen in de aandelenprijs en de impact op zijn vermogen om schulden aan te trekken zou vermijden, en de algehele kapitaalefficiëntie zou verbeteren.

Gerelateerde artikelen