Nieuwe country director voor Google, wijzigingen in management bij HPE, Eurofiber, Thinkwise en NL-ix

Nieuws Algemeen Nederland 6 MAY 2020
Nieuwe country director voor Google, wijzigingen in management bij HPE, Eurofiber, Thinkwise en NL-ix

Google heeft Martijn Bertisen (41) aangesteld als country director van haar activiteiten in Nederland. Per 1 juli vervangt hij Pim van der Feltz.

Bertisen kwam in 2007 bij Google, eerst in Londen. Hij groeide snel op en werd verkoopdirecteur in het VK in 2015. In zijn huidige functie leidt hij een team dat verantwoordelijk is voor het ontwikkelen van e-commerce-initiatieven en strategieën voor een groot portfolio van geavanceerde retail- en technologiepartners.

Voorafgaand aan Google werkte Bertisen bij Dixons Carphone. Hij studeerde af aan het European Business Program van de Hogeschool voor Economische Studies in Rotterdam en behaalde een MA in internationaal zakendoen aan de Fachhochschule Munster.

HPE benoemt Rashmi Kumar tot CIO

Hewlet Packard heeft Rashmi Kumar aangesteld als Chief Information Officer (CIO). Rashmi, die sinds januari op interim-basis deze rol vervult, heeft zich gericht op het bouwen van de nodige functionaliteiten om de wereldwijde IT-organisatie voor de toekomst te positioneren. In slechts drie maanden versterkte Rashmi de bank van haar leiderschapsteam, reorganiseerde de organisatie opnieuw om deze af te stemmen op een operationeel model dat optimale prestaties zal leveren, en begon een winnende strategie te implementeren om ondersteuning en een verbeterd partnerschap met het bedrijf te garanderen.

Voordat Rashmi in 2018 bij HPE kwam, was hij CIO en CTO voor veel Fortune 50-bedrijven zoals McKesson, Southern California Edison, Toyota, HPE en Tata Steel.

Eurofiber benoemt Nick Vaes tot director Network Operator

Eurofiber heeft Nick Vaes met ingang van 1 juli benoemd tot director Network Operator. Nick Vaes (1983) is sinds 2017 Manager Network Monitoring Center bij Eurofiber. Daarvoor bekleedde hij managementfuncties bij T-Mobile en Online.nl. 

Als director Network Operator wordt Vaes verantwoordelijk voor het ontwerp, de bouw en het beheer van de slimme en open netwerkinfrastructuur van Eurofiber. Hij volgt Jan Martijn Metselaar op, die het bedrijf zal verlaten om zijn loopbaan elders te vervolgen.

Thinkwise benoemt Aad van Schetsen tot international channel manager

Thinkwise, leverancier van een enterprise low-code platform, heeft met ingang van 1 mei een nieuwe international channel manager. Aad van Schetsen gaat het bedrijf, dat plannen heeft om zowel binnen Nederland als internationaal te groeien, helpen met het uitbreiden van zijn partnerkanaal.

Van Schetsen (58) werkte voor zijn aanstelling bij Thinkwise voor Betty Blocks als Vice President North America, waar hij veel ervaring opdeed met de buitenlandse expansie van het bedrijf naar de VS. Daarvoor werkte Van Schetsen onder meer bij Compuware en Uniface, waar hij meer dan 5 jaar directeur was.

De komende tijd gaat Van Schetsen zich richten op het enthousiasmeren van partners, zoals System Integrators, Independent Software Vendors en Resellers. Dit deed hij eerder in zijn carrière met veel succes, mede door zijn focus op langdurige relaties en steunend op zijn grote netwerk binnen de IT en low-code wereld.

Hans Daniels verlaat Hewlett Packard Enterprise 

Hans Daniels heeft Hewlett Packard Enterprise (HPE) Nederland verlaten. Hans Daniels volgde als interim-manager in najaar 2019 Michiel van Vlimmeren op die naar Salesforce vertrok. Daniels wordt opgevolgd door Jan Willem Dees, die tot algemeen directeur van HPE Nederland is benoemd. Daniels bekleedde eerder functies bij HP en Compaq en is tot maart 2019 CEO geweest van de Infotheek Group.

Reinout van Ierschot nieuwe CFO NL-ix

NL-ix, the Interconnect Exchange heeft bekend gemaakt dat Reinout van Ierschot (39) is aangesteld als nieuwe Chief Financial Officer (CFO). Reinout volgt Peter van Erp op die heeft besloten een sabbatical te nemen en zijn aandacht daarna zal gaan richten op het coachen van startups. Reinout van Ierschot heeft MD’s in bedrijfs- en civielrecht behaald aan de Universiteit van Utrecht. Voor zijn huidige rol als manager Business Control bij KPN’s Consumenten segment werkte hij voor het KPN Investor Relations team en bij het Investment Banking onderdeel van ABM AMRO.

Gerelateerde artikelen