
Zoals voorgesteld in de consultatie van november krijgt iedere operator een cap van 255 MHz op het totaal van ‘onmiddellijk bruikbaar’ spectrum. Bovendien geldt er een cap van 340 MHz op het totaal aan spectrum per operator. Deze cap staat gelijk aan 37 procent van al het mobiele spectrum dat naar verwachting in 2020 gebruikt wordt. Dit is niet enkel het beschikbare spectrum in deze veiling, maar ook de 700 MHz band.
De caps zorgen ervoor dat BT/EE niet mag bieden op het spectrum in de 2,3 GHz band, terwijl het maximaal 85 MHz aan nieuw spectrum in de 3,4 GHz band kan bemachtigen. Vodafone is beperkt tot een maximum van 160 MHz aan nieuw spectrum in zowel de 2,3 GHz als de 3,4 GHz band.
De minimumprijs ligt tijdens deze veiling op GBP 10 miljoen per 10 MHz blok in de 2,3 GHz band en GBP 1 miljoen voor een 5 GHz blok in de 3,4 GHz band.