
Het softwarebedrijf kondigde ook aan dat het Perot en Peter Bonfield, voormalig CEO en voorzitter van BT, heet voorgedragen voor de raad van advies. Anurag Jain, voorheen een senior executive bij Dell, is benoemt tot vice president van het bedrijf.
Silent Circle biedt diensten aan in meer dan 130 landen. Het mag 23 van de global Fortune 50 enterprises en regeringen van elf landen tot haar klantenkring rekenen, zo laat het weten. Het bedrijf maakte tevens bekend het hoofdkantoor te gaan verhuizen van het Caribische eiland Nevis naar Zwitserland. De keuze voor het Europese land is gemaakt vanwege ‘de strenge privacyregels, de legendarische neutraliteit en de economische mogelijkheden’.
De Blackphone, ontwikkeld in samenwerking met het Spaanse Geeksphone, zal vanaf juni verscheept gaan worden. Het toestel werd in januari voor het eerst geshowd. Het bevat PrivatOS, een doorontwikkeld operating system op basis van Android, en een pakket aan privacy-enabled applicaties, waaronder Silent Phone en Silent Text.