
Telenet meent met dit vereenvoudigde aanbod vast te houden aan zijn vier kernwaarden: eenvoud, transparantie, focus op bestaande klanten en continue verbetering van de klantenbeleving. In eerdere instantie deed het dat bij de introductie van King & Kong en Whop & Whoppa.
Abonnees kunnen tegelijkertijd gebruik maken van de vernieuwde Yelo-app, die in deze voldoet als gids voor Play. De vernieuwde Yelo Play app is gratis beschikbaar voor alle digitale televisieklanten en werkt op iOS en Android. De versie voor Windows 8 en Windows Phone 8 wordt verwacht in het voorjaar van 2015, samen met een aangepaste versie van de yelo.be website. Vanaf dan zal ook Terugkijk TV op de app beschikbaar zijn voor Play-klanten.
Met Terugkijk TV kunnen klanten tv-programma’s tot zeven dagen terug kijken op hun tv zonder deze op te nemen. De dienst voorziet ook in een herstart van een programma waarin de kijker te laat was. Terugkijk TV is mogelijk bij 25 kanalen, waaronder de grootste Vlaamse zenders (Een, Canvas, VTM, 2BE, VIER, VIJF) een aantal Franstalige kanalen (La Une, La Deux, AB3) en kanalen zoals Njam, Studio100 TV en Libelle.
Play biedt ook een collectie internationale en Vlaamse films en series, waaronder volledige seizoenen, waar het hele gezin onbeperkt uit kan kiezen. De klant krijgt daarbij twintig extra themazenders. Telenet biedt tevens Play More waarin de nieuwste films en series verschijnen.
Voor Play More betaalt de abonnee 24,95 euro per maand. Kosteloos in- of uitstappen is mogelijk. Rex- en Rio-klanten worden vanaf 15 december automatisch overgezet naar Play en Play More.