VNG tekent raamcontracten met T-Mobile en Vodafone

Nieuws Mobiel Nederland 3 NOV 2017
VNG tekent raamcontracten met T-Mobile en Vodafone
Op 3 november 2017 hebben T-Mobile, Vodafone  en VNG de raamovereenkomst voor GT Mobiele Communicatie 2 ondertekend. Ongeveer 60 gemeenten en daaraan gelieerde organisaties gaan de raamovereenkomst gebruiken als basis om een eigen contract te sluiten voor mobiele diensten. 

VNG en haar ICT-organisatie KING hebben in 2016 al eerder een raamovereenkomst gesloten: GT Mobiele Communicatie 1. Hierbij zijn vier aanbieders actief, geen twee. De voorwaarden zijn wel grotendeels gelijk aan die van GT Mobiele Communicatie 1. Ook de besparingen zullen hetzelfde zijn, variërend van 40 tot 90 procent, meldt VNG.

Bij elkaar nemen nu meer dan driehonderd gemeenten mobiele communicatiediensten af onder een gezamenlijke raamovereenkomst van VNG. GT Mobiele Communicatie 2 is de derde grote gezamenlijke telecomaanbesteding die resulteert in een overeenkomst voor een groot deel van de gemeenten. 

De gemeente Amsterdam zal als eerste deelnemer op 6 november met haar minicompetitie starten en vervolgens met de winnende leverancier een nadere overeenkomst sluiten. Dezelfde procedure zal daarna door de overige deelnemers worden doorlopen.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Gerelateerde artikelen