Weinig Belgen hebben tablet-pc

News Wireless Belgium 22 AUG 2011
Weinig Belgen hebben tablet-pc

Niet meer dan vier procent van de Belgische bevolking heeft een tablet-computer. Dat blijkt uit onderzoek van communicatiebureau Isobar onder 500 Belgen tussen 15 en 70 jaar oud. In totaal zouden in België 180 duizend tablets zijn verkocht waarvan het merendeel een Apple iPad is. Zeven procent geeft aan in de nabije toekomst een tablet te willen aanschaffen.

Ook bevroeg Isobar 289 tablet-bezitters over hun tablet-gebruik. Hieruit kwam onder meer naar voren dat één op de tien respondenten zijn tablet meer dan twee uur per dag gebruikt. Vier op tien gebruiken het apparaat langer dan een uur terwijl de grote meerderheid meer dan 45 minuten met de tablet doorbrengt. De helft van de gebruikers heeft meer dan twintig applicaties gedownload, maar de grote meerderheid gebruikt er minder dan tien op regelmatige basis.

In Nederland  bezit 8 procent van de huishoudens een tablet aan het eind van Q2 2011, een verdubbeling ten opzichte van een half jaar geleden. Apple is de marktleider gevolgd door Samsung en Archos. Dit blijkt uit het eerste halfjaarlijkse tablet onderzoek van het Telecompaper Consumenten Panel, gebaseerd op Q2 2011.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Gerelateerde artikelen