'WhatsApp krijgt functie die berichten na 24 uur laat verdwijnen'

Nieuws Mobiel Wereld 26 APR 2021
'WhatsApp krijgt functie die berichten na 24 uur laat verdwijnen'

WhatsApp lijkt een functie te krijgen waarmee gebruikers berichten na 24 uur automatisch kunnen laten verdwijnen. WhatsApp heeft al een optie om berichten te laten verdwijnen na zeven dagen, die introduceerde het dochterbedrijf van Facebook in november. Het bedrijf test ook al met zelfvernietigende foto's.

In een screenshot van WABetaInfo is te zien dat in het menu voor verdwijnende berichten, die in het Nederlands 'berichten met vervaldatum' heet, zowel 'zeven dagen' als '24 uur' is aan te vinken. Daarmee vervangt de nieuwe optie de oude niet, maar is het een toevoeging aan de al bestaande functie.

De functie zou in ontwikkeling zijn en in een toekomstige update uitrollen naar iOS, Android en WhatsApp Web/Desktop. Het is nog niet bekend wanneer de nieuwe functie beschikbaar zal zijn.

Gerelateerde artikelen