TV-nieuws op maandag wordt goed bekeken - SKO

Nieuws Video Nederland 6 APR 2020
TV-nieuws op maandag wordt goed bekeken - SKO

Maandagavond is een populaire tv-avond geworden, blijkt uit de wekelijkse cijfers van Stichting Kijkonderzoek (SKO). In de top tien van best bekeken programma’s van week 13 staan zeven uitzendingen van maandag 23 maart. Het Journaal Extra trok 5,92 miljoen kijkers, 66,2 procent van alle kijkers op dat moment. DWDD en het Acht Uur Journaal volgen in een lijstje met negen keer NPO1 en één keer NPO3 (Zondag met Lubach).

De publieke omroepen behaalden in week 13 over de gehele dag gezamenlijk een gemiddeld marktaandeel van 41,1 procent. De zenders van RTL Nederland kwamen tot 23,6 procent, die van Talpa tot 14,7 procent. In het avondtijdvak behaalden de publieke omroepen een marktaandeel van 42,3 procent, voor RTL Nederland met 27,8 procent en de Talpa TV zenders met 17,5 procent. 

In week 13 bedroeg de gemiddelde kijktijd naar televisiezenders over de gehele dag 191 minuten. De TV Schermtijd bedroeg in week 13 over de gehele dag  243 minuten.

Categorieën:

Bedrijven:

SKONPORTLTalpa

Landen:

Gerelateerde artikelen