
BlackBerry-maker Research In Motion (RIM) heeft een nieuwe campagne gelanceerd waarbij het bedrijf de nadruk legt op 'actieve' gebruikers. Volgens RIM, die de campagne aftrapte in het Verenigd Koninkrijk, zijn BlackBerry-gebruikers mensen die actieve keuzes maken in het leven.
Zo wordt in het nieuwste reclamespotje onder meer een vergelijking gemaakt tussen kookboeken en afhaalmaaltijden. BlackBerry-gebruikers zouden dus eerder een kookboek ter hand nemen terwijl bijvoorbeeld Android- of iOS-gebruikers eerder hun toevlucht zouden nemen tot afhaalmaaltijden.
RIM stelde onlangs Frank Boulben als nieuwe Chief Marketing Officer aan om het tij te keren nadat BlackBerry kwartaal op kwartaal marktaandeel verliest aan onder meer Samsung en Apple.