Ziggo stopt activatie zelf gekochte smartcards

News Video Netherlands 20 DEC 2016
Ziggo stopt activatie zelf gekochte smartcards

Ziggo activeert niet langer smartcards die klanten zelf aanschaffen. Alleen nieuwe smartcards die de ISP zelf levert op basis van een huurmodel, worden nog geactiveerd. Dat laat Ziggo-woordvoerder Erik van Doeselaar aan TotaalTV weten. Smartcards worden gebruikt om het tv-signaal van Ziggo dirct via een tv te laten lopen en niet via een afzonderlijke decoder.

Er verandert niets voor Ziggo-klanten in het voormalige verzorgingsgebied van deze ISP die nu al een zelf gekochte smartcard gebruiken – een nieuwe of een Ziggo-smartcard die is overgenomen van een eerdere gebruiker. Zij kunnen tv blijven kijken via hun geregistreerde en geactiveerde smartcard. Ziggo belooft ook uitgevallen zelf aangeschafte smartcards te heractiveren. Voormalige UPC-klanten hebben nooit zelf gekochte smartcards kunnen activeren, aangezien het met Ziggo gefuseerde UPC altijd al een huurmodel hanteerde.

Er kunnen in totaal vijf smartcards gekoppeld worden aan één tv-abonnement. Wie minder smartcards aan het abonnement heeft gekoppeld, kan dit nu alleen nog uitbreiden tot het maximum door een smartcard van Ziggo te huren.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Tags:

Gerelateerde artikelen