
In navolging van de ING Bank, hebben vandaag ABN Amro, Rabobank en Bunq aangekondigd ook met Apple Pay ondersteuning te gaan komen. De ondersteuning voor Apple Pay is per direct beschikbaar bij Bunq. Bij ABN Amro en Rabobank komt de ondersteuning binnenkort beschikbaar, zo laten beide banken weten.
Nederlandse iPhone-gebruikers met een bankrekening bij Bunq en ING kunnen Apple Pay activeren vanuit de Wallet-app. Naast de Wallet-app van Apple moet daarvoor ook de bankieren-app van Bunq of ING op de iPhone geïnstalleerd staan.
In de Wallet-app is het mogelijk om de bankpas van de Bunq of ING-rekening op te halen. Na deze koppeling is het mogelijk om de iPhone te gebruiken voor contactloze betalingen bij pin-apparaten in winkels, maar ook vanuit apps en vanuit de internetbrowser op iPhones.
Later zullen deze koppelingsopties ook beschikbaar gaan komen voor klanten van ABN Amro en Rabobank.