Amazon komt met ondersteuningsplatform voor start-ups

News Broadband Global 29 JUL 2015
Amazon komt met ondersteuningsplatform voor start-ups

Amazon komt met het Amazon Launchpad-programma, bedoeld om het voor start-ups eenvoudiger te maken om hun producten te lanceren, vermarkten en distribueren naar Amazon-klanten wereldwijd.

Het programma omvat onder meer productpagina's die op maat gemaakt kunnen worden, een breed marketingpakket en toegang tot Amazons mondiale fulfillment-netwerk. Dit alles moet de drempel voor een succesvolle lancering van een product voor start-ups verlagen.

Amazon stelt zaken zoals voorraadbeheer, order-fulfillment (het uitleveren) en de klantenservice voor start-ups via het  Amazon Launchpad-programma te kunnen verzorgen. Verder biedt het programma ondersteuning voor merk-ontwikkeling. Amazon werkt samen met 25 venture capital-ondernemingen, startup-accelerators  en crowd funding platforms om start-ups aan het platform te koppelen. 

Categories:

Companies:

Regions:

Related Articles