AMS-IX rolt open netwerken Pluribus uit voor modernisering datacentra met meer locaties

Nieuws IT Europa 11 OKT 2019
AMS-IX rolt open netwerken Pluribus uit voor modernisering datacentra met meer locaties

Pluribus Networks heeft aangekondigd dat Amsterdam Internet Exchange (AMS-IX) het Netvisor One-besturingssysteem van Pluribus en Adaptive Cloud Fabric heeft uitgerold, samen met Dell EMC Open Networking-hardware, als onderdeel van een multi-site netwerkmodernisatieproject. 

AMS-IX koos voor het Pluribus Linux-gebaseerde Netvisor ONE netwerkbesturingssysteem (NOS), met het Adaptive Cloud Fabric (ACF) dat op Dell EMC Open Networking Switches draait. Reden zou zijn het vermogen om een ​​SDN-gestuurde netwerkraamwerk te creëren dat een groot aantal geografisch verdeelde schakelaars samenbrengt om te werken als één logische schakelaar, waardoor netwerkbewerkingen radicaal worden vereenvoudigd. 

De controllerless-architectuur van Pluribus maakt gebruik van de verwerkingskracht in de switches die al zijn geïmplementeerd, waardoor intelligentie wordt gedistribueerd naar elke switch in het netwerk.

AMS-IX gebruikt ook Pluribus Insight Analytics, dat ingebedde Netvisor-bewakingstelemetrie en pakketstroomdatabronnen inzet om diepgaande zichtbaarheid in het netwerk mogelijk te maken, waardoor dure sondes of complexe bewakingsoverlay-netwerken overbodig zijn. 

Met inzicht in alle verbindingen die de hele datacenterstructuur doorkruisen, kan AMS-IX de werkelijke versus gewenste prestaties analyseren en vergelijken en corrigerende acties implementeren, zoals beleidswijzigingen of omleiding van verkeer om wijzigingen op aanvraag in de infrastructuur door te voeren.



Gerelateerde artikelen