Apple introduceert de Apple Watch in een tweede groep landen. Nederland zit hier niet bij. Vanaf vrijdag 26 juni is de Apple Watch via de Apple Online Store, Apple winkels en Apple Authorized Resellers beschikbaar in Italië, Mexico, Singapore, Zuid-Korea, Spanje, Zwitserland en Taiwan.
Volgens Jeff Williams, Apple’s senior vice president Operations, is de vraag naar de Apple Watch in de eerste groep landen - Australië, Canada, China, Duitsland, Frankrijk, Hong Kong, Japan, het VK en de VS - hoger dan de verwachting was. Apples eerste wearable was vanaf 10 april te bestellen en werd per 24 april uitgeleverd.
Williams stelt dat Apple vooruitgang boekt met het wegwerken van de achterstand in het uitleveren van bestelde Apple Watches. Alle bestellingen gedaan in mei, met uitzondering van de Apple Watch 42 mm Space Black Stainless Steel met Space Black Link Bracelet, zullen binnen twee weken verzonden worden. Vanaf die periode zullen sommige modellen ook in de winkels van Apple beschikbaar komen.
Apple Watch is beschikbaar in drie soorten: Apple Watch Sport, voor 349 en 399 dollar (in de VS); Apple Watch, vanaf 549 tot 1.099 dollar; Apple Watch Edition handgemaakt in rosé of geel 18-karaat goud, met prijzen vanaf 10.000 dollar. In de Europese landen begint de prijzen bij 399 euro.