
BT heeft nieuwe investeringen aangekondigd in zijn cyberbeveiligingsmogelijkheden in heel Europa, waaronder een nieuw Cyber Security Operations Center (Cyber SOC) in Parijs. Het breidt ook de bestaande SOC's in Madrid en Frankfurt uit met verbeterde faciliteiten, nieuwe klantoplossingen en nieuw personeel.
BT's wereldwijde netwerk van SOC's en 3000 gespecialiseerde beveiligingsmedewerkers beschermt het bedrijf tegen 125.000 cyberaanvallen per maand. Het biedt ook cyberbeveiligingsdiensten en producten aan consumenten, bedrijven en overheden.
Het nieuwe SOC in Parijs biedt geavanceerde detectie van incidenten, informatie over dreigingen, orkestratie en automatiseringsdiensten. Het is ontworpen om aan zowel PDIS- als Europese NIS-richtlijnen te voldoen. BT ondergaat momenteel het kwalificatieproces voor PDIS-certificering in Frankrijk.
Het Madrid SOC verhuist naar een nieuwe, speciaal gebouwde faciliteit, met ongeveer 50 cyberdeskundigen die in dit nieuwe centrum gevestigd zullen zijn. Deze verbeterde faciliteit zal Cloud Security Incident & Event Management (SIEM) bieden. Frankfurt SOC, dat in 2017 werd geopend, biedt ook vanaf juli 2019 Cloud SIEM-services rechtstreeks aan klanten.