
Canal Digitaal heeft een nieuwe CI+-module aan zijn aanbod toegevoegd. De M7 CAM-803 heeft een geïntegreerde smartcard, wat ruimtebesparend werkt. De nieuwe module is voor EUR 99,00 te bestellen bij de website van Canal Digitaal.
De CI+-module is de opvolger van de M7 CAM-701. De CAM-803 maakt gebruik van de Nagra CAK8 codering en ondersteunt maximaal twee kanalen tegelijkertijd. Dat betekent dat gebruikers tegelijkertijd twee streams kunnen gebruiken, bijvoorbeeld door een programma op te nemen en op een andere zender tegelijkertijd een programma te kijken.
Ook kan de gebruiker met de nieuwe module de standaardzenderlijst van Canal Digitaal in de televisie of satellietontvanger plaatsen. Daarmee hoeft de televisie die zenderlijst niet meer te ondersteunen: de zenderlijst is via de CAM in de televisie of ontvanger te laden.
De CAM-803 werkt niet met normale CI-sloten. Hij ondersteunt bovendien alleen televisies of ontvangers die CI+-versies 1.3 en 1.4 ondersteunen. De oudere CI-modules en losse smartcards blijven voorlopig ondersteund.