CBb wijst beroepen af tegen verlenging FM-radio

Nieuws Video Nederland 8 OKT 2015
CBb wijst beroepen af tegen verlenging FM-radio

Het CBb heeft de betaalde bedragen voor commerciële FM-vergunningen in stand gelaten. Sky Radio, Q-Music en Radio 538 procedeerden tegen de staat, over de hoogte van het bedrag dat ze in 2011 hebben moeten betalen voor de verlenging van hun vergunningen.

De beroepsrechter oordeelt dat het ministerie van EZ juridisch gezien een prijs mocht vaststellen voor verlenging. Op dat moment was er geen veiling, dus werd de prijs op een andere manier berekend. Over de hoogte van het bedrag heeft het CBb niet uitgelaten. De zenders procedeerden ook over de gunning van kavel A7 in 2013, aan Radio 10.

Het CBb acht het toelaatbaar dat voor dat kavel een lagere prijs is berekend, aangezien het ook later beschikbaar kwam. Een deel van de zaak is niet-ontvankelijk verklaard.

Gerelateerde artikelen