Connected IP wordt overgenomen door Mondicon

News Wireless Netherlands 4 JUL 2017
Connected IP wordt overgenomen door Mondicon
Mondicon maakt bekend dat het de mobiele dataprovider Connected IP overneemt. Connected IP levert mobiele data connectiviteit aan een aantal Europese Broadcast partijen. Met de simkaarten van Connected IP zijn televisienetwerken in staat om live-verslag uit te brengen van grote nieuwsgebeurtenissen en sportevenementen zoals het WK voetbal, de Tour de France en Olympische Spelen. 

De providers hebben niet bekendgemaakt welk bedrag met de overname is gemoeid en verwachten dat de overname deze maand zal worden afgerond.  

Mondicon geeft aan dat Connected IP een gevestigde naam is binnen de industrie en dat het om die reden deze naam blijft voeren voor de broadcasting activiteiten. In veel gevallen was Mondicon reeds de wholesale leverancier achter de geleverde simkaarten en telecom portal, zegt Jurgen ter Hoeve, CCO bij Mondicon.  

Mondicon levert professionele oplossingen aan bedrijven, die snel en betrouwbaar internet wensen op plekken waar dit een uitdaging is. Met deze aanpak claimt het bedrijf de positie van marktleider in het leveren van mobiele connectiviteit binnen de Europese riviercruise industrie. De overname van Connected IP zorgt voor een uitbreiding op het dienstenpakket en sluit aan bij de groeistrategie van het bedrijf. Het bedrijf sluit niet uit dat er op termijn meer overnames volgen. 

Mondicon verwacht na de zomer een Internet of Things (IoT) product te lanceren. Dit product speelt in op een sterk toenemende behoefte aan redundante netwerkonafhankelijke oplossingen waarmee dingen, ongeacht de locatie, altijd en overal verbonden blijven met het internet. Details volgen na de zomer.

Related Articles