De kijker wil de grote Nederlandse zenders, ook in een OTT-dienst

Nieuws Video Nederland 6 FEB 2020
De kijker wil de grote Nederlandse zenders, ook in een OTT-dienst

De Nederlandse consument wil de belangrijkste zenders kunnen blijven kijken. Onder die voorwaarde is hij bereid om het traditionele tv-pakket deur uit te doen, blijkt uit onderzoek van Telecompaper binnen het Consumer Insights Panel. De behoefte aan zenders is constant in vergelijking met eerdere metingen.

Op een Smart TV kunnen apps worden geïnstalleerd, waarmee de zenders via internet - OTT dus - op het scherm komen, zonder tussenkomst van een set-top box of interactieve tv-ontvanger. Met een voldoende OTT-aanbod is een tv-abonnement dan niet meer nodig. 

Een meerderheid van de respondenten in het panel wil ‘Nederland 1 tot en met 10’ kunnen bekijken. De zenders van de NPO, RTL en SBS ontlopen elkaar weinig qua voorkeur, ze worden in meerderheid genoemd. Bijna een op drie consumenten noemt de zenders van Discovery, Animal Planet en National Geographic.

Lees voor meer informatie de achtergrond: Consument wil belangrijkste zenders, ook bij OTT-pakket

Categorieën:

Bedrijven:

TelecompaperNosNPORTLSBSNLziet

Landen:

Gerelateerde artikelen