Deutsche Telekom organiseert innovatiewedstrijd

News General Global 25 FEB 2013
Deutsche Telekom organiseert innovatiewedstrijd

Deutsche Telekom heeft een innovatiewedstrijd uitgeschreven waarbij het winnende idee zal worden uitgewerkt en opgenomen in het Deutsche Telekom-portfolio. Er is een budget van 500.000 euro vrijgemaakt voor de ontwikkeling van het winnende idee. Er kan bij de ontwikkeling gebruik gemaakt worden van alle Telekom-onderdelen, waaronder hardware, software, netwerken en wereldwijde verkoop- en marketingkanalen. De wedstrijd is wereldwijd uitgeschreven.

Deutsche Telekom vraagt om ideeën in vijf categorieën: Connected Home, Communication Services, Energy, Virtual Platform en Cloud Computing. De applicatie-ideeën kunnen tot 31 maart ingestuurd worden.

De wedstrijd is een initiatief van Telekom Innovation Laboratories in Berlijn (T-Labs), T-Mobile Poland en Magyar Telekom, maar wordt nu wereldwijd door Deutsche Telekom opgepakt.

Related Articles