
Verder is Michael Rhodin benoemd als nieuw lid van de RvC. Ook de overige agendapunten zijn aangenomen. De RvC van TomTom zal nu bestaan uit Peter Wakkie (voorzitter), Jacqueline Tammenoms Bakker (vice-voorzitter), Jack de Kreij en Michael Rhodin.
TomTom stelde afgelopen februari dat het tijdens de AVA enkele wijzigingen wilde voorstellen aan zijn Raad van Commissarissen. Doug Dunn (vice-voorzitter)en Ben van der Veer zouden zich officieel terugtrekken als leden van de RvC. Peter Wakkie (voorzitter) werd genomineerd voor een nieuwe benoeming voor een termijn van twee jaar.
Anita Elberse zou terugtreden uit de RvC omdat zij haar nieuwe positie aan de Harvard Business School niet langer kan combineren met het commissariaat bij TomTom. In haar plaats werd Rhodin genomineerd voor een termijn van vier jaar. Hij is nu onder meer Senior Vice President bij IBM, verantwoordelijk voor het IBM Watson-platform.