
Groupon heeft over het derde kwartaal van 2013 de omzet met 4,7 procent verbeterd tot 595,1 miljoen dollar (443,89 miljoen euro). Het nettoverlies daalde van drie miljoen dollar in Q3 van 2012 naar 2,6 miljoen dollar in het afgelopen derde kwartaal. Per aandeel werd bijna een break-even punt bereikt met een aangepaste omzet van 0,02 dollar per aandeel..
De omzet groeide vooral op de Amerikaanse thuismarkt (+24%), in EMEA daalde de omzet met 21 procent. Voor het vierde kwartaal verwacht de aanbieder van online kortingscoupons een omzet in de range van 690 tot 740 miljoen dollar. Volgens CFO Jason Child verwacht Groupon in de komende kwartalen de door de crisis geraakte omzet in Europa te kunnen verbeteren.
Ruim 60 miljoen mensen hebben nu de mobiele app van Groupon geïnstalleerd. Het afgelopen kwartaal werd mondiaal 40 procent van alle Groupon-transacties via een mobiel device afgehandeld, in de VS was dit 50 procent.
Groupon laat ook weten dat het de Zuid-Koreaanse e-commerce onderneming Ticket Monster koopt voor 260 miljoen dollar, waarvan maximaal 160 miljoen dollar in eigen aandelen.