Huawei en Tilburg University bouwen Big Data lab

News IT Netherlands 6 JUL 2015 Updated: 6 JUL 2015
Huawei en Tilburg University bouwen Big Data lab

Huawei heeft een principeovereenkomst getekend met de universiteit in Tilburg om big-data analyses uit te voeren op koopgedrag. De overeenkomst (memorandum of understanding) heeft een looptijd van één jaar, bedoeld om de uitgangspunten te formuleren. De twee willen een dynamisch ICT-platform ontwikkelen waarop studenten koopgedrag analyseren om retailers een duidelijk beeld te geven van bestedingen en Smart Commerce.

Tilburg University zet een Big Data faciliteit op, waarvoor Huawei de servers en storage levert en de access points bij aangesloten retailers. De overeenkomst is de eerste stap naar een meer structurele samenwerking tussen Huawei en Tilburg University waarin beide partijen kennis delen om nieuwe en innovatieve producten en oplossingen te creëren in het ICT-domein.

Huawei investeert volgens eigen opgave meer dan 10 procent van de omzet in onderzoek en ontwikkeling. Met de gemeente Tilburg is in maart vorig jaar al een overeenkomst getekend voor samenwerking op het gebied van Smart City en innovatie in stedelijke infrastructuur.

Updates
6 JUL 2015 - Update: inhoud van eenjarige overeenkomst

Related Articles