Intrum en Fujitsu sluiten miljoenencontract af

Nieuws IT Wereld 7 DEC 2017
Intrum en Fujitsu sluiten miljoenencontract af

Het Europese incassobureau Intrum, heeft een contract voor zeven jaar afgesloten met Fujitsu. Als onderdeel van de overeenkomst gaat Fujitsu de wereldwijde IT-infrastructuur voor de Zweedse kredietbeheergroep verzorgen.  

Het IT-bedrijf gaat in drieëntwintig landen volledig geoutsourcete IT-diensten aanbieden, zoals datacenter management, cloud- en hybrid IT, security, 24/7 helpdesk en ondersteuning voor meer dan 8.000 eindgebruikers. Het contract vertegenwoordigt een geschatte waarde van ongeveer honderd miljoen euro. 

Fujitsu biedt naast een volledig geoutsourcet IT-traject, ook de volgende generatie servicedesks die met behulp van AI onderliggende oorzaken voor IT-problemen identificeren en proberen te voorkomen. Intrum heeft voor Fujitsu gekozen als IT-partner vanwege de bestaande samenwerking tussen Lindorff en Fujitsu op IT-gebied.

Categorieën:

Bedrijven:

Regio's:

Gerelateerde artikelen