
Toen zij achttien jaar geleden bij de groep kwam, heeft Loze internationaal verschillende senior rollen vervuld. Meer recent leidde ze Orange StarAfrica.com bijna vijf jaar, voordat ze in december 2014 CEO van Orange CAR werd.
Intel benoemt Bo Swan tot CEO
Intel heeft een nieuwe CEO: Bob Swan. Hij was al CFO van de processorleverancier en werd interim CEO in juni 2018 toen Brian Krzanich moest opstappen. Krzanich had het bedrijfsbeleid overtreden van relaties op de werkvloer.
Swan was CFO van Intel sinds 2016. Hij zal ook lid worden van de directieraad nu het 'interim' voor zijn functienaam verdwijnt. Todd Underwood, vice-president Financiën en directeur van Intels afdeling Corporate Planning & Reporting, wordt interim CFO totdat er een meer permanente vervanger gevonden is.
Swan was eerder onder meer negen jaar CFO bij eBay, waar hij nog steeds een functie als directeur bekleedt.
Snap benoemt Sweet tot interim CFO
Snap heeft Lara Sweet benoemd tot interim CFO en als principal financial officer. Sweet was voorheen chief accounting officer van het bedrijf. Ze zal rapporteren aan CEO Evan Spiegel. Ondertussen is het bedrijf op zoek gegaan naar een vaste CFO. Sweet's benoeming volgt op het vertrek van Tim Stone op 5 februari.
G DATA Software vindt in Abdoel country manager Nederland
G DATA Software AG, pionier op het gebied van IT-beveiliging, kondigt de benoeming aan van Jerrel Abdoel (43) tot Country Manager van G DATA Nederland. Hij vervangt daarmee Dirk Cools, die de verantwoordelijkheid krijgt over Frankrijk, België en Luxemburg.
Abdoel was de afgelopen vier jaar actief als Sales Manager bij G DATA Nederland en heeft ruim 17 jaar ervaring op het gebied van sales binnen de IT-industrie. Voorheen was Abdoel actief als Country Manager Benelux bij Avira en als Senior Account Manager bij Avnet (nu Tech Data).
Cornelissens aan de slag bij Cisco
Sander Cornelissens wordt Director Cisco EMEAR Commercial & Small Business. Cornelissens wordt verantwoordelijk voor de planning, uitvoering van de Commercial & Small Business-strategie en het stimuleren van de adoptie van initiatieven voor bedrijfsversnelling in 122 landen binnen de EMEAR-regio.
Meg Whitman vertrekt uit bestuursraad HPE
Hewlett Packard Enterprise (HPE) kondigt het vertrek aan van Meg Whitman uit de bestuursraad en de benoeming van Jean Hobby in deze raad. Whitman was lid van de bestuursraad sinds 2015 en CEO van HPE van 2015 tot 2018. Daarvoor fungeerde ze als CEO van de Hewlett-Packard Company tussen 2011 en 2015. Het bedrijf werd daarna in twee autonome onderdelen gesplitst.
HPE stelt dat Whitman niet herbenoemd wil worden omdat ze te veel andere taken heeft. Hobby is momenteel global strategy officer bij PricewaterhouseCoopers. Zij start per direct bij HPE.