
Yahoo! heeft over het tweede kwartaal van dit jaar een omzet gerealiseerd van bijna 1,1 miljard dollar, vier procent minder dan een jaar eerder.
Display advertising droeg 436 miljoen dollar (+8%) bij aan de omzet terwijl de zoekactiviteiten van Yahoo! 428 miljoen dollar (+2%) opleverden. Het aantal verkochte advertenties steeg in het kwartaal met 24 procent en het aantal paid clicks nam toe met drie procent. De price-per-click steeg ook in Q2, met 15 procent.
Yahoo! noteerde in het kwartaal een operationele winst van 194 miljoen dollar, zeven procent minder dan een jaar geleden. De winst per aandeel, exclusief eenmalige posten, nam met vijf procent toe tot 0,37 dollar. Yahoo! had eind juni 4,3 miljard dollar in kas.
CEO Marissa Mayer liet in een toelichting weten 'ontevreden' te zijn met de resultaten. Yahoo! heeft vooral last van een moeilijke online advertentiemarkt en concurrentie van met name Google en Facebook.