Mobile security-leverancier Lookout actief in Nederland

Nieuws Mobiel Nederland 10 FEB 2016
Mobile security-leverancier Lookout actief in Nederland
De Amerikaanse leverancier van mobile security Lookout maakt bekend dat het vandaag zijn beveiligingsoplossing voor bedrijven en particulieren in Nederland introduceert. De lancering van Lookout in Nederland komt op een moment dat er steeds meer waardevolle data, zoals bedrijfs- en financiële informatie, persoonlijke en medische gegevens, op mobiele apparaten beschikbaar komt, maar er ook steeds meer mobiele bedreigingen zijn, licht Lookout toe. 

In een recent onderzoek naar mobiele apparaten met toegang tot de netwerken van de vijfentwintig grootste Nederlandse bedrijven, trof Lookout één serieuze mobiele dreiging per twintig mobiele apparaten aan. Lookout’s cloudgebaseerde technologie wordt gevoed door een wereldwijd netwerk van meer dan 100 miljoen sensoren en tienduizenden apps die dagelijks worden toegevoegd. Met deze dataset van nagenoeg alle mobiele softwarecode ter wereld, en de voorspellende machine intelligence om data te analyseren, voorspelt en detecteert Lookout bedreigingen nog voor ze schade aanrichten. 

Lookout verkoopt zijn oplossing Mobile Theat Protection alleen via resellers en distributeurs en Exclusive Networks in Nederland. Om de distributie en adoptie een boost te geven, werkt Lookout in de Benelux samen met lokale partners als BLAUD, Dahvo en mITE Systems in Nederland, en Mobco in België en Luxemburg. Daarnaast met MDM-partners zoals MobileIron en VMWare’s Airwatch.

Lookout Europe, Middle East & Africa (EMEA) wordt geleid door de Nederlander Gert-Jan Schenk, voormalig president bij McAfee/ Intel EMEA. Onlangs opende Schenk het Nederlandse kantoor van Lookout, het tweede van het bedrijf in de EMEA-regio.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Gerelateerde artikelen