Netgear lanceert routers, repeaters, femtocellen en modems

News Broadband Global 14 FEB 2011
Netgear lanceert routers, repeaters, femtocellen en modems

MWC - Netgear heeft een groot aantal nieuwe producten gelanceerd.het gaat om vier nieuwe producten voor mobiele operators. De nieuwe line-up van mobiele breedband routers heeft functionaliteiten die de vaste breedband routers van Netgear ook hebben. De mobiele breedband routers bieden de snelheden van 3G en LTE netwerken en zijn geschikt voor zakelijke klanten en consumenten. De nieuwe serie omvat:

  • MBR1200, een quadband 3G HSPA+ (21Mbps/5.76Mbps) apparaat met HSPA fallback en failover to wired FE WAN
  • MBR 1310, een quadband 3G DC-HSPA+ (42Mbps/5.7Mbps) router met HSPA+/HSPA fallback en failover to wired FE WAN
  • MBR1517a European LTE (100Mbps/50Mbps) router met HSPA+/HSPA fallback en failover to wired FE WAN
  • MBR2000, een quadband 3G DC-HSPA+ (42Mbps/5.7Mbps) router met HSPA+/HSPA fallback and failover to ADSL2+.

Daarnaast heeft het bedrijf aangekondigd een nieuwe range next-generation Mobile Smart Repeaters te lanceren, de MSRB2500 serie. De MSRB2500 Mobile Smart Repeater versterkt het mobiele signaal binnenshuis of op de zaak. De nieuwe serie omvatten onder andere multi-carrier HSPA+ ondersteuning, simultaan versterken van voice en data, groter bereik van de antenne, device management en de mogelijkheid uit te breiden met een extra antenne. Daarnaast heeft Netgear aangekondigd een 3G femtocell te lanceren met ethernet LAN: de MF100H. Het apparaat moet op korte termijn kunnen werken met Nokia Siemens Networks mobile network infrastructuur producten. Netgear maakte geen specs rond dit nieuwe product bekend.

Verder lanceert Netgear een aantal draadloze N300 ADSL2+ modem routers. De N300 wireless ADSL2 + modem router - mobiel breedband editie (DGN2200M) is wereldwijd beschikbaar. De mobiel breedband modem combineert draadloze 802.11n en een ingebouwde ADSL2 + modem met optionele ondersteuning voor high-speed 3G + mobiele breedband connectiviteit. De N300 wireless ADSL2 + modem router - mobiele breedband editie biedt klanten een automatische DSL-to-3G + cellulaire failover in het geval van een DSL-uitval. In het geval van storing van de DSL-breedbanddiensten kan de router tijdelijk het internetverkeer verleggen naar het mobiele breedband netwerk via een externe 3G +-modem, die kan worden aangesloten op de USB-poort. Wanneer de DSL-breedband dienst is hersteld, wordt al het verkeer weer naar de DSL-verbinding geleid.
 

Categories:

Regions:

Tags:

Related Articles