
PrioCom, de Nederlandse virtuele netwerkexploitant voor kritische communicatie (MVNO), is lid geworden van de The Critical Communications Association (TCCA), de wereldwijde organisatie voor de sector van kritische communicatie. PrioCom biedt een end-to-end Push-To-Talk (PTT)-service, gekenmerkt door prioritaire toegang tot het mobiele netwerk van T-Mobile in Nederland.
Het virtuele private network van PrioCom wordt uitgevoerd op het openbare netwerk van T-Mobile, met een hoge beschikbaarheid en krijgt de hoogste prioriteit. Dit maakt de oplossing geschikt voor zakelijke en kritische communicatie.
PrioCom kiest voor een strategisch partnerschap tussen drie partijen. T-Mobile biedt een betrouwbaar netwerk, PrioCom bewaakt de prestaties van het netwerk en de prestaties en ontwikkeling van de Push-to-Talk-toepassing en de PrioCom-zakenpartner zorgen voor klantspecifieke services. Met deze focus kunnen PrioCom en partners gezamenlijk PrioCom-eindgebruikers de beste kwaliteit bieden.
Volgens TCCA is PrioCom de eerste MVNO die toetreedt tot de association. In reactie geeft Tony Gray, directeur van TCCA, aan uit te kijken naar de nieuwe perspectieven die PrioCom zal brengen voor TCCA en voor hun deelname aan de werkgroepen van TCCA.