Proximus komt met Mobilus XL Unlimited abonnement

Nieuws Mobiel België 31 OCT 2018 Bijgewerkt: 31 OCT 2018
Proximus komt met Mobilus XL Unlimited abonnement

De Belgische mobiele telecomaanbieder Proximus heeft bekend gemaakt dat het abonnementsmodel per 1 november gewijzigd gaat worden. Proximus komt op 1 november met een 'Unlimited' abonnement met onbeperkt bellen, sms'en en mobiel internet. Dit Mobilus XL Unlimited-abonnement krijgt een maandprijs van EUR 42,99. Klanten die nu gebruik maken van het Mobilus L-abonnement, met een databundel van 10 GB, zullen per 1 november automatisch overgezet worden op het Mobilus XL Unlimited-abonnement. 

Het Mobilus L-abonnement wordt in prijs verlaagd naar EUR 36,99 per maand en beschikt net als het huidige Mobilus L-abonnement over een databundel van 10 GB alsmede onbeperkt bellen en sms'en. De optie voor een onbeperkt surfvolume voor één app naar keuze blijft eveneens bestaan.

Mobilus M- en S-abonnement

Voor Mobilus M-abonnementen wordt het aantal belminuten, dat vooralsnog beperkt was tot 300 minuten, ongelimiteerd, naast het onbeperkt versturen van sms-berichten. Daarbij biedt het Mobilus M-abonnement 5 GB mobiele data en een onbeperkt surfvolume voor één app naar keuze. Deze wijziging wordt automatisch en zonder prijswijziging bij bestaande klanten doorgevoerd. 

Het Mobilus S-tariefplan blijft ongewijzigd met een databundel van 1,5 GB, een onbeperkt surfvolume voor één app naar keuze, 120 belminuten en onbeperkt SMS voor EUR 15,99 per maand.

Dubbele data bij Tuttimus pack

Klanten met een Mobilus S-, M- of L-abonnement, waarbij het abonnement onderdeel is van een Tuttimus-pack, krijgen net als voorheen een dubbele databundel. 

Proximus kondigde verder aan dat de prijs van de Tuttimus-pakketten vanaf begin 2019 met EUR 2 per maand zal stijgen. De triple play-abonnementen (Familus) zullen ook met EUR 2 stijgen. Als toelichting op de tariefsverhoging gaf Proximus aan dat de prijzen niet zijn gewijzigd sinds de abonnementen in oktober 2016 werden geïntroduceerd, terwijl het bedrijf blijft investeren in het verbeteren van de klantervaring en de uitrol van glasvezel.

Updates
31 OCT 2018 - Prijsverhoging Tuttimus-plannen toegevoegd

Gerelateerde artikelen