
Rabobank Nederland en IT-dienstverlener Atos Origin hebben hun partnership verlengd op het gebied van MiniTix-microtransacties en de verwerking van betalingen via iDEAL. De komende vijf jaar zullen online betalingen via zowel MiniTix als iDEAL lopen via het platform van Atos Worldline. Beide partijen intensiveren de samenwerking om deze dienstverlening naar eigen zeggen stevig in de Europese markt te positioneren.
Met deze overeenkomst brengt Rabobank de verwerking van alle MiniTix-transacties - evenals de ontwikkeling van diensten op het terrein van microtransacties - onder bij één leverancier- Atos Origin. MiniTix is volgens het perbericht over de overeenkomst - een 'innovatieve en gebruiksvriendelijke oplossing voor microbetalingen'.
Rabobank en Atos Origin delen de visie dat MiniTix binnen, maar ook buiten Nederland veel potentieel heeft. Dankzij de ondersteuning van verschillende kanalen, van mobiele apparatuur en internet tot check-out terminals in winkels, is MiniTix een moderne betalingsoplossing voor online aankopen en financiële transacties. Atos Origin richt zich daarnaast op de ontwikkeling van eigen micropayment-oplossingen gebaseerd op MiniTix.