
[NL]
Sendo X nu in Nederland verkrijgbaar
Smart-phone met VGA-camera, foto-messaging en te personaliseren kleurenscherm
De Sendo X, de krachtige multimedia-smartphone van Sendo, internationaal producent van mobiele telefoons, is vanaf nu in Nederland verkrijgbaar.
De stijlvolle GPRS-telefoon is te koop bij BelCompany (vanaf week 32) en BCC. De verkoopadviesprijs - zonder SIM-kaart - ligt tussen de 449 en 469 euro. De prijs van het toestel in combinatie met een abonnement is afhankelijk van de provider. De Sendo X is niet verkrijgbaar met pre-paid-kaart.
De Sendo X is voorzien van video-, audio-, camera-, connectiviteits- en internetfunctionaliteit. De Sendo X is een compacte en lichte triband-telefoon. De telefoon is bovendien uitgerust met het revolutionaire Sendo Now!-scherm. Dit te personaliseren openingsscherm biedt een snelle toegang tot favoriete websites, documenten en veelgebruikte applicaties. De Sendo X is gebaseerd op het Symbian OS. Met de 200 euro aan gratis software is de Sendo X een zeer complete telefoon.