1,4 miljard gebruikers van gezichtsherkenning voor betalen in 2025 - Juniper

News Wireless Global 12 APR 2021
1,4 miljard gebruikers van gezichtsherkenning voor betalen in 2025 - Juniper

Volgens een rapport van Juniper Research zal het aantal gebruikers van softwaregebaseerde gezichtsherkenning om betalingen te beveiligen tegen 2025 wereldwijd meer dan 1,4 miljard bedragen, tegen 671 miljoen in 2020. De groei van 120 procent zal worden aangewakkerd door de lage toetredingsdrempels voor de technologie en de populariteit van Apple's FaceID-software, waardoor de uitdagingen voor gezichtsherkenning door het gebruik van gezichtsmaskers tijdens de pandemie worden gecompenseerd.

De studie van biometrische authenticatietools wees uit dat vingerafdruksensoren in 2025 op 93 procent van de biometrisch uitgeruste smartphones aanwezig zullen zijn, vergeleken met de 17 procent met op hardware gebaseerde gezichtsherkenningstools. 

Het gebruik van spraakherkenning voor betalingen zal ook toenemen, van 111 miljoen gebruikers in 2020 tot meer dan 704 miljoen in 2025, voorspelt Juniper. Het adviseert leveranciers om een biometrische strategie met meerdere methoden te hanteren, waaronder gezichtsherkenning, vingerafdrukken, spraak en gedragsindicatoren om een veilige betalingsomgeving te garanderen.

Categorieën:

Regio's:

Gerelateerde artikelen