Accenture rondt overname 47%-belang in Octo af

Nieuws IT Frankrijk 28 NOV 2016
Accenture rondt overname 47%-belang in Octo af
Accenture heeft de overname van 47,4 procent van de Franse IT consultancy Octo Technology afgerond. Het bedrijf bevestigt gelijktijdig dat het van plan is om een vrijwillig cashaanbod gaat doen voor de aankoop van de overige aandelen bij de Franse beursautoriteit AMF.

Accenture kocht de 47,4 procent tegen een prijs van 22,50 euro per aandeel en 1,72 euro per uitstaande optie. Het biedt dezelfde prijs voor de overige aandelen en opties. Daarmee wordt Octo Technologie op 115 miljoen euro gewaardeerd. Shareholder Sycomore Asset Management heeft al aangegeven dat het zijn belang van 4,6 procent zal verkopen, waarmee Accenture’s eigendom op 52,0 procent komt.

Christian Nibourel, Accenture's country managing director voor Frankrijk en de Benelux, en Jean-Pierre Bokobza, senior managing director Accenture Digital, hebben zitting genomen in de raad van bestuur van Octo. Nibourel is tevens benoemd tot voorzitter.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Gerelateerde artikelen