
Apple heeft in de Benelux de naam ‘Apple Bald Eagle 5G’ laten vastleggen, meldt Let’s Go Digital. Deze naam is aangevraagd bij BOIP, het Benelux Office for Intellectual Property. BOIP heeft een logo gepubliceerd van een Amerikaanse vlag en een zwarte appel met daarin een kleinere afbeelding van de Amerikaanse arend.
Nadere details ontbreken, al is het evident dat Apple producten zal ontwikkelen voor 5G. Reuters meldde onlangs dat Apple werkt aan eigen technologie voor modems, ook naar aanleiding van de juridische strijd met Qualcomm over het gebruik van patenten voor mobiele technologie.
Volgens Reuters heeft Apple de ontwikkelteams overgeplaatst van de afdeling ‘supply chain’ naar de eigen halfgeleider-activiteiten. Apple ontwerpt belangrijke componenten zelf, zoals de processoren in iPhones en accessoires.
Het BOIP beheert merken in de drie Benelux-landen en het Caribisch gebied, namelijk in Sint Maarten en de BES-eilanden.