
Emtelle laat weten dat het met zijn glasvezelproducten een belangrijke leverancier is van het FTTH-project van T-Mobile Nederland, Primevest Capital Partners en VolkerWessels Telecom in het Haagse Loosduinen.
De werkvoorbereiding voor het aansluiten van 25.000 huishoudens is in juni begonnen, eind augustus gaan de graafwerkzaamheden van start. T-Mobile belooft als serviceprovider via het open FTTH-netwerk toegang tot internet te geven met een snelheid van minimaal 1 Gigabit per seconde (Gbps). De operator streeft ernaar de komende jaren vele honderdduizenden adressen te voorzien van glasvezeldiensten.
Emtelle was ook betrokken bij het in mei 2020 afgeronde FTTH-project voor 32.000 huishoudens in het Haagse Segbroek. Hier werden vooraf geïnstalleerde glasvezeloplossingen van de leverancier ingezet.