
Huawei houdt deze dagen diepgaande gesprekken over manieren om de evolutie naar 5G te versnellen en intelligente opties via AI te implementeren. Dat gebeurt op de 11e Huawei User Group Meeting in Wuzhen, Zhejiang. De gesprekken spitsten zich toe op het thema 'Redefining the future together'.
Daarnaast werden een aantal toponderwerpen voor 2019 geïdentificeerd voor continue verbetering. De meeting van dit jaar vindt plaats op 24 en 25 juni. China Mobile, China Unicom, China Telecom, Vodafone, Orange, Elisa (Finland), Etisalat (VAE) en andere gasten deelden hun best practices van 5G en AI en wisselden van gedachten over de toekomst.
Ook werden de resultaten van de verbeteringspunten uit 2018 gepresenteerd. Om problemen voortdurend op te lossen, waarde te creëren voor klanten en om de klanttevredenheid te verbeteren, werd bovendien de discussie over de belangrijkste kwesties voor 2019 geïnitieerd.