
KPN trekt de VoD-prijs van zijn zogenaamde premièrefilms gelijk. Het maakt vanaf nu geen onderscheid meer in prijs tussen SD-kwaliteit en HD-kwaliteit. Het huren van zo’n film kost vanaf nu 4,99 euro per stuk. Films zijn 24 uur of 48 uur te bekijken.
Uit het videorapport van Telecompaper blijkt dat KPN iTV klanten, net als de klanten van andere providers, maar mondjesmaat gebruik maken van TVoD (huren of kopen van een film). Gratis films zijn populairder. Zo’n 4 tot 5 procent van de KPN iTV-klanten huurt of koopt wel eens een film of serie. Dat is een hoger percentage dan bij andere providers. Alleen Tele2-klanten maken nog vaker gebruik van de TVoD-mogelijkheden (8%).
Overigens heeft de KPN klant bovengemiddeld vaak een abonnement op Netflix, namelijk 36 procent tegen 31 procent van de totale markt.