KPN en Feyenoord: 4G-netwerkproject in De Kuip

Nieuws Mobiel Nederland 9 AUG 2016
KPN en Feyenoord: 4G-netwerkproject in De Kuip
KPN heeft zijn overeenkomst met Feyenoord vernieuwd en gaat stadion De Kuip voorzien van 3G- en 4G-infrastructuur. KPN geeft aan dat het als ICT- en telecomaanbieder een van de grote partners van Feyenoord wordt.

De uitbreiding van de huidige samenwerking, die loopt sinds 2013, zorgt ervoor dat De Kuip de beschikking krijgt over snelle 3G- en 4G-netwerken. De komende maanden worden deze mobiele netwerken sterk verbeterd. Daarnaast wordt KPN op verschillende manieren zichtbaar rondom de thuiswedstrijden van Feyenoord. 

Het project voor een vernieuwd mobiel netwerk in De Kuip wordt de komende maanden door KPN uitgevoerd, zodat de bezoekers in de loop van het voetbalseizoen een verbeterde gebruikerservaring krijgen. KPN werkt hierbij samen met de andere operators (T-Mobile, Vodafone en Tele2).

Gerelateerde artikelen