
LG Display en de display-dochter van Samsung gaan beeldschermen leveren voor de nieuwe smartwatches van Apple. Dat schrijft de Electronic Times volgens Reuters. De krant baseert zich op niet ander genoemde bronnen uit de toeleveringsindustrie.
Zo zou LG Display de enige leverancier zijn van de OLED (organic light-emitting diode) displays van de Apple Watch die in april in de verkoop zou gaan. Samsung zou leverancier worden van beeldschermen voor de volgende generatie smart watches van Apple. Deze wearables gaan volgens de Electronic Times in de tweede jaarhelft van 2015 of begin 2016 in de verkoop. LG en Samsung wilden niet reageren op het bericht, Apple kon nog niet bereikt worden om het nieuws te bevestigen of te ontkennen.
Apple heeft op 9 maart een speciaal evenement aangekondigd. Daarop zal naar verwachting de Apple Watch voor het eerst getoond worden. Het zou de eerste introductie van een nieuwe form factor zijn voor Apple na lancering in 2010 van de iPad.