Oppo vindt in Gracious nieuw digitaal bureau voor Nederlandse markt

Nieuws Algemeen Nederland 24 AUG 2021
Oppo vindt in Gracious nieuw digitaal bureau voor Nederlandse markt

Gracious wordt de nieuwe lead-digital agency van Oppo voor de Nederlandse markt, meldt Adformatie. Zij zijn de winnaar geworden van de pitch, waar 'diverse toonaangevende agencies' aan mee zouden hebben gedaan. Gracious gaat de marketingstrategie van Oppo verder uitvoeren en de positionering aanscherpen, wat zou moeten leiden tot een groter marktaandeel en meer naamsbekendheid.

Oppo is sinds 2018 actief in Nederland en lanceerde in 2020 de eerste 5G-smartphones op de Nederlandse markt in de vorm van de Oppo Find X2-serie. Het bedrijf heeft in Nederland al samenwerkingen met FC Utrecht en The Voice of Holland en het benoemde dit jaar ThePhoneLab tot officiële reparatiepartner.

Volgens Strategy Analytics is Oppo inmiddels het vierde grootste smartphonemerk wereldwijd, met een aandeel van 5,6 procent. In thuisland China komt het merk zelfs op de tweede plaats met een marktaandeel van 21,1 procent, zo becijferde IDC. Alleen Vivo (23,8%) is daar nog groter.

Gerelateerde artikelen