
Samsung heeft aangekondigd dat de dienst Samsung Kiosk in 12 landen wereldwijd beschikbaar zal zijn. De all-inclusive oplossing biedt winkeliers een combinatie van hardware en app en ondersteunt contactloos bestellen en betalen.
Samsung Kiosk is nu beschikbaar in de VS, het VK, Canada, Singapore, Australië, Oostenrijk, Spanje, België, Nederland, Zweden, Frankrijk en Ierland; de komende maanden komen er nog landen bij. Het 24-inch-touchscreen wordt aangedreven door Samsung's SoC-technologie, waarbij de Kiosk een drielaagse beveiliging gebruikt, mogelijk gemaakt door Samsung Knox.
Samsung levert een cradle voor de belangrijkste EMV-terminals (Visa, MasterCard, Europay), evenals barcode- en QR-codelezers en een geïntegreerd printer- en Wi-Fi-systeem.