Tele2 stelt deel voorwaarden Fair Use Policy buiten werking

Nieuws Algemeen Nederland 1 JUN 2017
Tele2 stelt deel voorwaarden Fair Use Policy buiten werking
Tele2 stelt in een reactie op zijn website zich te houden aan de regulering rondom netneutraliteit in de Nederlandse wet. Dat benadrukt de mobiele operator in reactie op berichtgeving rondom een verbod dat Tele2 zou hebben op tethering - het gebruik van de smartphone als WiFi-hotspot of router om andere devices internettoegang te bieden. Voorlopig gelden de gewraakte artikelen in de FUP (fair use policy) niet, aldus Tele2.

'Er is onduidelijkheid ontstaan over enkele bepalingen in onze Fair Use Policy voor mobiele diensten,' zo stelt Tele2. 'Graag willen wij deze onduidelijkheid wegnemen. Wij moedigen onze klanten juist aan om zich onder te dompelen in data, inclusief tethering. We passen onze voorwaarden zo snel mogelijk aan om dit duidelijk te maken, waarbij we ons het recht voorbehouden om op te treden tegen misbruik van onze diensten. Totdat de voorwaarden zijn aangepast, gelden de artikelen 7.1 en de artikelen 7.2 sub d, e, f, g en h van de Fair Use Policy (versie 16 mei 2017) niet.'

In de abonnementsvoorwaarden voor de onbeperkte mobiele abonnementen diensten zou Tele2 onder andere een verbod op tethering hanteren, zo bleek recent. Een dergelijk verbod mag volgens zowel Nederlandse- als Europese regelgeving niet opgelegd worden, stelde ICTRecht tegenover nu.nl.  

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Gerelateerde artikelen