Withings selecteert LTE-M / NB-IoT Monarch 2-platform van Sequans voor connectie e-health aparatuur

News General Global 7 JAN 2021
Withings selecteert LTE-M / NB-IoT Monarch 2-platform van Sequans voor connectie e-health aparatuur

Sequans Communications heeft bekendgemaakt dat Withings de Monarch 2 LTE-M / NB-IoT-module van Sequans heeft geselecteerd als basis voor de volgende generatie connected e-health devices. Withings bouwt een breed scala aan apparaten voor gezondheidsmonitoring, waaronder activity trackers, lichaamsgewicht- en cardio-trackers, bloeddrukmeters en geavanceerde slaapanalyse-systemen.

Withings gebruikt de onlangs aangekondigde Monarch 2 GM02S-module van Sequans die een zeer laag stroomverbruik kent met een verbetering van 60 procent ten opzichte van het toch al lage niveau van het eerste generatie Monarch-platform.

Withings is opgericht in 2008, vanuit de overtuiging dat gegevens individuen zullen helpen om betere keuzes te maken over hun gezondheid. Het maakt stappentellers, slaapritmemeters, connected weegschalen en andere apparatuur voor in het e-health- en smart home-spectrum. Tussen 2016 en 2018 was het onderdeel van Nokia, maar het werd in 2018 door Nokia afgestoten en verkocht aan de oorspronkelijke eigenaren. 

Gerelateerde artikelen