
Volgens de topman is het voor Acer zaak zich te richten op specifieke markten en de gemiddelde verkoopprijs (ASP) van zijn toestellen te verhogen. Momenteel verkoopt Acer smartphones rond een prijs van zo'n 200 dollar. De bedoeling is om duurdere topmodellen uit te brengen om de ASP omhoog te krijgen. Voor volgend jaar staan de Predator 6 en de Jade Primo 2 in de planning.
Verder zal Acer zijn focus op opkomende markten vergroten. Het Taiwanese bedrijf is voornemens zijn inspanningen op te voeren in India, China en enkele Zuid-Amerikaanse landen. In India zal Acer gaan samenwerken met e-tailer Snapdeal terwijl in China de samenwerking wordt opgezocht met lokale providers.
Acer sluit overigens uit niet te willen gaan concurreren in het topsegment, waar modellen van 600-700 dollar gangbaar zijn.