Coolblue stapt in reparatie smartphones

Nieuws Mobiel Nederland 5 JUN 2018
Coolblue stapt in reparatie smartphones

Coolblue introduceerde deze week zijn eigen smartphone reparatieservice CoolblueRepareert. Klanten kunnen hun Apple- of Samsung-smartphone langsbrengen in de Coolblue-winkels in Rotterdam, Den Haag, Amsterdam en Utrecht voor een reparatie binnen twee uur. 

Gratis opsturen kan ook waarna de klant ontvangt zijn gerepareerde smartphone dan binnen 48 uur ontvangt. 

Later dit jaar wordt de service uitgebreid naar de andere Coolblue-winkels in Nederland en België. Momenteel biedt CoolblueRepareert reparatiediensten voor Apple- en Samsung-telefoons. De kosten voor reparatie hangen af van het model en soort reparatie. 

Met name jongeren laten smartphone repareren

Steeds meer Nederlandse consumenten laten hun smartphone repareren in het geval van schade. Vorig jaar berichtte Telecompaper al dat het aantal schermreparaties in de periode 2014-2017 is verdubbeld. Met name jongeren laten hun toestel vaker repareren: niet minder dan 20 procent liet zijn smartphone in de voorbije twee jaar repareren.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Gerelateerde artikelen