DVB demonstreert eerste DVB-I-diensten op IBC

News Video Netherlands 10 SEP 2019
DVB demonstreert eerste DVB-I-diensten op IBC

DVB zal tijdens IBC in Amsterdam 's werelds eerste demonstratie van lineaire televisiediensten met behulp van het DVB-I-platform gaan geven. Het platform maakt gebruik van op internet gebaseerde toegangs- en streamingmechanismen naast klassieke uitzendtechnieken.

Verschillende DVB-leden zullen samenwerken om 's werelds eerste werkende demonstratie van DVB-I te presenteren, gebouwd op basis van de gerelateerde specificaties. De demonstratie omvat breedband en uitgezonden lineaire televisiediensten met behulp van op HTTP gebaseerde toegangs- en streamingmechanismen. Daarbij worden belangrijke elementen zoals een DVB-I-servicelijst, DVB-DASH-streaming met de onlangs vrijgegeven lage latency-modus en ondersteuning voor Multicast Adaptive Bit Rate voor netwerkoptimalisatie gedemonstreerd.

De DVB-aangesloten bedrijven die bijdragen aan deze showcase zijn Ateme, Broadpeak, Enensys Technologies, Harmonic, ITV, Kineton, Newtec, RAI, Rohde & Schwarz, SES, TPV Technology en Viaccess-Orca. Een andere demonstratie van DVB-DASH met lage latency is te vinden op de stand van DVB-lid Unified Streaming.

Categories:

Companies:

Countries:

Related Articles