Flitsmeister voegt optie voor betaald parkeren toe aan app

News General Netherlands 15 APR 2019
Flitsmeister voegt optie voor betaald parkeren toe aan app

De verkeers- en navigatie-app Flitsmeister kan na de installatie van de meest recente update ook gebruikt worden voor betaald parkeren. Daarmee mengt Flitsmeister zich in het concurrentieveld met onder andere Park Mobile, ANWB en YellowBrick. 

In de nieuwste versie van de Flitsmeister-app voor Android en iOS wordt in de komende dagen de betaald parkeren-optie geactiveerd. Na activatie is het mogelijk om parkeeracties in de meeste Nederlandse steden via de Flitsmeister-app te starten-, te stoppen en te betalen. Flitsmeister rekent per parkeeractie een transactietarief van EUR 0,25 bovenop de normale parkeerkosten.

Transitie naar all-round app voor in de auto

Flitsmeister ontwikkelt zich in snel tempo van een reguliere verkeersinformatie-app naar een all-round app voor verkeersinformatie, navigatie en nu ook het betalen van parkeergeld. Flitsmeister ziet de mogelijkheid om parkeeracties direct vanuit Flitsmeister te activeren als toegevoegde waarde op de bestaande app omdat veel Nederlanders Flitsmeister onderweg standaard al aan hebben staan. Het gebruik van een andere app voor de betaling van parkeergeld is daarmee overbodig. Ook denken gebruikers er sneller aan parkeeracties te beëindigen op het moment dat zij van hun parkeerplek wegrijden, omdat ze bij het opnieuw opstarten van Flitsmeister te zien krijgen dat er nog een parkeeractie actief is. 

In de toekomst wil Flitsmeister ervoor zorgen dat parkeeracties automatisch beëindigd worden op het moment dat Flitsmeister detecteert dat de gebruiker met de auto de parkeerplek verlaat.

Categories:

Countries:

Related Articles