Fujitsu, Wirepass lanceren gezamenlijk IoT-aanbod

News Wireless Europe 10 MRT 2017
Fujitsu, Wirepass lanceren gezamenlijk IoT-aanbod
Fujitsu en Wirepas komen met een gecombineerd aanbod van Fujitsu sensor beacons met Wirepas connectiviteit. Deze connected modules kunnen gebruikt worden voor diverse ioT-toepassingsgebieden, waaronder de gezondheidszorg, industriële automatisering en smart buildings.

Op basis van het Wirepas connectiviteitsprotocol kan Fujitsu nu producten voor IoT-toepassingen leveren die direct klaar voor gebruik zijn. Een voorbeeld is een connected sensor beacon met een geïntegreerde hoog-accurate versnellings/temperatuur sensor. De Fujitsu sensor beacon is een klein (40 x 31 x 12mm) device dat door een CR2450 batterij wordt gevoed. 

Verder heeft Fujitsu een nog kleiner device onder de naam FWM7BLZ20 uitgerust met standaard Wirepas connectiviteit, geschikt voor het gedecentraliseerde draadloze IoT netwerkplatform van Wirepas. De twee partijen tonen hun nieuwe gezamenlijke aanbod tijdens Embedded World in Neurenberg (14-16 maart).


Categories:

Companies:

Regions:

Related Articles